Pracuj z nami

Praca w Kaizen Fleet to przestrzeń do rozwoju i samorealizacji pracowników. To miejsce dla ludzi otwartych, nastawionych na tworzenie nieszablonowych rozwiązań i posiadających pasję samodoskonalenia.

Aktualne oferty

Doradca Klienta Biznesowego / Key Account Manager Gdańsk, Gdynia, Sopot ROZWIŃ ZWIŃ

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w rejonie województwa.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów Kaizen Fleet Sp. z o.o. Sp. k.
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy.
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji.
  • Realizacja procesu finansowania i wydania pojazdów.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży potwierdzone wynikami (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane).
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik.
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV  na adres: praca@kaizenfleet.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Specjalista ds. Telesprzedaży Lubin

  • Aktywne pozyskiwanie klientów przez telefon.
  • Telefoniczna sprzedaż usługi wynajmu samochodów do firm.
  • Obsługa zapytań przychodzących ze strony potencjalnych klientów.
  • Informowanie klientów o nowych promocjach, produktach.
  • Zapewnienia najwyższego  poziomu obsługi w kontakcie telefonicznym.
  • Dbałość o nawiązanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami.

Wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży do klienta firmowego.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dobra dykcja i swoboda wypowiedzi.
  • Dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację celów.
  • Entuzjazm i konsekwencja w działaniu.
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość Word, Excel.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Szkolenia przygotowujące do pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Asystent ds. Obsługi Klienta Lubin

  • Obsługa telefoniczna klientów biznesowych i indywidualnych.
  • Wprowadzanie danych dot. otrzymanych zleceń wynajmu do systemów informatycznych.
  • Współpraca z koordynatorami oddziałów oraz kierowcami.
  • Wystawianie faktur.
  • Ustalanie z klientami stanu należności.
  • Przygotowywanie raportów.
  • Archiwizacja dokumentacji zgodnie z przyjętymi procedurami.

Wymagania

  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy i poza standardowymi godzinami pracy).
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z kontrahentami zagranicznymi.
  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu Office.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w tworzonych aktualnie strukturach.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość dostosowania pracy np. do zajęć na uczelni.
  • Możliwość skorzystania z programu wynajmu pracowniczego samochodu.
  • System wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.