O Kaizen Fleet

Dostarczamy naszym klientom – firmom z sektora MSP – kompleksowe rozwiązania
w zakresie doradztwa flotowego, finansowania oraz zarządzania samochodami firmowymi, których wynikiem są realne oszczędności dla firmy.

Nasza Historia

Korzenie Kaizen Fleet sięgają roku 1979, kiedy to w Lubinie na Dolnym Śląsku powstała firma Dobrygowski Sp. z o.o. Dobrygowski Sp. z o.o. to autoryzowany dealer Toyoty, posiadający 2 salony sprzedaży na Dolnym Śląsku oraz sześciokrotny zdobywca tytułu Dealera Roku. Niesamowite tempo rozwoju salonów Toyota Dobrygowski spowodowało, że Zarząd podjął decyzję o wydzieleniu ze struktury firmy działu flotowego i w 2015 roku powołał do życia spółkę Kaizen Fleet, dając jednocześnie jej pracownikom pełną swobodę działania i realny wpływ na dalszy rozwój spółki.

Nasza Wizja

Kaizen Fleet

Toyota

Toyota Motor Corporation jest wiodącym koncernem motoryzacyjnym. W 2014 roku na pięciu kontynentach firma znalazła nabywców na ponad 10,2 mln aut, w tym 9,1 mln Toyot. Toyota jest największym producentem samochodów na świecie oraz najcenniejszą marką branży, jej wartość jest szacowana na 42 mld dol.*

Toyota Way

„...Kluczem do Toyota Way, tym, co sprawia, że Toyota jest lepsza niż inni, nie jest żaden pojedynczy element...Ważne, by stosować te elementy jako jedną całość. System Toyota Way musi być stosowany każdego dnia poprzez stałą postawę – nie poprzez okresowe zrywy.”

Kaizen

Nieskończony optymizm w ciągłym dążeniu do robienia różnych rzeczy coraz lepiej. Stale udoskonalmy poszczególne procesy, ponieważ jesteśmy głęboko przekonani, że w tym podejściu tkwi klucz do odkrywania nowych usprawnień i innowacji.

Kaizen Fleet

Kaizen Fleet to spółka, której działalność skupia się na wynajmie długoterminowym i zarządzaniu flotą samochodową. Dostarczamy rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie flotą firmową, oferujemy najkorzystniejsze finansowanie oraz obsługę serwisową aut. Proponujemy narzędzia, które zapewnią oszczędności Twojej firmie.

Nasi Ludzie

  • Mirosław Krawczyk

  • Adrian Grobelny

  • Monika Kuflikowska

  • Katarzyna Kudlińska

  • Narcyza Kobylańska

  • Daria Derkacz

  • Filip Grudzień

  • Agata Broniewicka

  • Tomasz Wyrzykowski

newsletter  Bieżące informacje z rynku, ciekawostki i najnowsze trendy >>> dołącz do Akademii Kaizen!

KaizenFleet Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Przemysłowa 1e
59-300 Lubin

NIP 692 25 09 293
Regon 362495136

info@kaizenfleet.pl
+48 76 749 99 41

Działamy głównie w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do góry